Sestdien, 2. jūlijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notika Latvijas čempionāta petankā sievietēm dubultspēlēs.

Sacensībās piedalījās 13 komandas no sporta klubiem ”Upesciems”, «Boule», «JRFPC Upesciema Warriors», ”Rīgas petanka» un Ventspils kērlinga kluba. Čempionātā sākotnēji tika izspēlētas piecas spēles pēc Šveices sistēmas, pēc kurām labākās astoņas komandas finālturnīrā turpināja cīnīties par čempionu titulu.

Ventspils kērlinga klubu (VKK) šajās sacensībās pārstāvēja piecas komandas «Duets (Aida Pētersone, Eva Martinsone), «Fortūna» (Agita Puriņa, Aija Rudzīte), «Lavīna» (Marta Kozinda, Inga Apmane), «Mellenes» (Gunta Millere, Gunita Treigūte) un «OK!» (Jautra Grosbārde, Silva Vensberga), un visas spēja iekļūt labāko astoņniekā, lai turpinātu cīņu par medaļām.

Finālturnīrā vislabāk spēle padevās komandai «Duets» (Aida Pētersone, Eva Martinsone), kas uzvarēja visas trīs spēles, tai skaitā, fināla spēlē par čempionu titulu pārliecinoši pārspējot komandu «Lavīna» (Marta Kozinda, Inga Apmane), un pelnīti izcīnīja zelta medaļas. Martai Kozindai un Ingai Apmanei jau otro gadu pēc kārtas tiek Latvijas čempionāta sudrabs. Cīņā par bronzas medaļām sporta kluba Boule petankistes Agita Lejniece un Ieviņa Dzenīte spēja uzvarēt ventspilnieču komandu «OK» (Jautra Grosbārde, Silva Vensberga).

Vietu sadalījums labāko astoņniekā:
1. Duets (VKK)
2. Lavīna (VKK)
3. Boule AI (sporta klubs “Boule”)
4. OK! (VKK)
5. Fortūna (VKK)
6. MIG (sporta klubs “Upesciems”)
7. Warriors1 (sporta klubs «JRFPC Upesciema Warriors»)
8. Mellenes (VKK)

Latvijas čempionātu petankā organizē Latvijas petanka sporta federācija, tā Ventspils posmi notiek ar Ventspils kērlinga kluba un Ventspils Piedzīvojumu parka atbalstu. Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

Ventspils kērlinga klubs