Saspringtā un notikumiem bagātā 2017. gada Latvijas petankistu sezona noslēdzās ar Latvijas klubu kausa izcīņu 16. un 17. septembrī Upesciema petankas laukumos. Startēja 7 no 8 reģistrētajiem klubiem. Pēc pagājušā gada rezultātiem, trīs klubi tika automātiski kvalificējušies finālturnīram. Tie bija Upesciema Warriors, SK Upesciems un Ventspils kērlinga klubs. Savukārt četri klubi cīnījās par vienu vietu, lai tiktu uz finālturnīru. Kvalifikācijā piedalījās SK Boule, SK Petank Ikšķile, SK Petanks Ērģeme un Rīgas Petanka. Šo četru klubu starpā līdz pēdējai spēlei nevarēja zināt, kurš klubs kvalificēsies un nākamajā dienā startēs kopā ar top 3 klubiem, pēc pagājušā gada rezultātiem. Par kvalifikācijas sacensību uzvarētāju kļuva SK Boule, kas nākamajā dienā kopā ar pārējiem klubiem cīnījās par čempionu titulu. Spēles noritēja spraigi, jo līdz pat pēdējai kārtai ikviens no klubiem varēja uzvarēt. “Saspringtais” turnīrs noslēdzās un klubi ierindojās šādā secībā. Ceturtajā vietā ierindojās Ventspils kērlinga klubs ar 40 iegūtiem punktiem. Trešo vietu ieguva SK Boule klubs ar 46 punktiem. Otrajā vietā Upesciema Warriors klubs ar 48 punktiem. Bet par 2017. gada klubu kausa ieguvēju kļuva SK Upesciems ar 52 punktiem. 2018. gada Eiropas klubu kausa izcīņā Latviju pārstāvēs SK Upesciema sportisti.

Paldies visiem klubiem par saspringtajām spēlēm un veiksmīgu 2018. gada sezonu.