Latvijas petanka sporta Federācija tika ielūgta piedalīties CEP (Confédération Européenne de Pétanque) un Dānijas petanka federācijas (Dansk Petanque Forbund) kopīgi rīkotajās sacensībās bumbu izsišanā. Kopā sacensībās, kuras sāksies jau rīt (1. jūlijā), piedalīsies 24 komandas no 14 valstīm (Austrija, Nīderlande, Vācija, Čehija, Krievija, Zviedrija, Ukraina, Somija, Ungārija, Latvija, Dānija, Anglija, Norvēģija, Izraēla). Latvijas komandu šajās sacensībās pārstāvēs šī gada TIR čempions Raido Blumbergs, TIR čempione Eva Martinsone (abi no Ventspils kērlinga kluba), juniors Ando Paļeļunas un jaunietis Kristaps Stepiņš (abi JRFPC Upesciema Warriors), kā arī veterānu konkurencē Aividss Švarcs (Rīgas Petanka). Rīt vakarā sāksies “izsēšanas kārta”, kurā mūsu un citu valstu spēlētāju tiešraides video varēs redzēt Facebook grupā https://www.facebook.com/groups/363059668015446
Latvijas pirmie tiešraides video tiks ievietoti grupā ap plkst. 18:00-19:00. Latvijas komandai katram dalībniekam būs vismaz 6 reizes jāizmet konkrētā disciplīna (atšķiras no TIR) gan šīs, gan nākamās nedēļas laikā, attiecīgi pēc organizatoru izveidotās programmas. Pēc “izsēšanas kārtas” visas komandas tiks sadalītas grupās un turpinās cīņu par TOP 16.
Sīkāka informācija par to kādas sekmes ir mūsu komandai un kad tiks filmētas jaunas tiešraides varēs uzzināt no Kristapa Stepiņa (kristapsstepins00@gmail.com vai +371 20484085)