Ventspils Piedzīvojumu parka petankas laukumos turpinās vasaras sacensības – pagājušajā nedēļā noslēdzās Ventspils pilsētas 11. atklātais čempionāta petankā dubultspēļu sacensības un aizsākās trijnieku komandu cīņas.
Dubultspēļu sacensībās lielu pārsteigumu nebija, Latvijas vicečempioni un divkārtējie čempioni dubultspēlēs, iepriekšējo gadu Ventspils čempioni Raido Blumbergs un Andris Padrevics kļuva par Ventspils čempioniem arī šogad, sudraba medaļas izcīnīja Agita Puriņa un Inga Apmane, bet bronzas medaļas – Gunta Millere un Aija Rudzīte.
Pagājušajā otrdienā pēc svelmes lietū tika uzsāktas čempionāta spēles trijnieku disciplīnā. Arī tripletu sacensībās, tāpat kā dubultspēlēs, vietējā čempionātā vienotā konkurencē var startēt gan sieviešu, gan vīriešu, gan jauktās komandas. Šogad par Ventspils čempionu titulu sacentīsies 5 komandas, kas, lai noskaidrotu uzvarētāju, visu jūlija mēnesi otrdienu vakaros aizvadīs divus savstarpējo spēļu apļus.
Ventspils pilsētas 11. atklāto čempionātu petankā organizē Ventspils kērlinga kluba petankas sekcija un tas notiek ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Ventspils brīvostas pārvaldes atbalstu.

Ventspils kērlinga klubs
Andris Padrevics,
Ventspils kērlinga kluba petankas sekcijas vadītājs