7. augustā Lucavsalā, Rīgā norisinājās ikgadējais Latvijas čempionāts vīriešu dubultspēlēs, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas vīriešu dubultspēļu izlases noteikšanas sacensības. Kopumā startēja 21 komanda no 8 klubiem.

Pēc piecām kārtām ar visām uzvarām tabulas augšgalā atradās JRFPC Upesciema Warriors komanda – E.Silovs un A.Akmentiņš, kuriem pirmajā spēlē pretī stājās astotajā vietā esošā komanda no Rīgas Petankas- A.Švarcs un J.Keišs. Spēles liktenis tika izšķirts pēdējā izspēlē, kurā gūstot nepieciešamos punktus (13:11), Rīgas Petankas komanda “iesoļoja” pusfinālā, kur tos jau gaidīja cita JRFPC Upesciema Warriors komanda- K.Stepiņš un V.Djomins, kuri ceturtdaļfinālā pārspēja savus kluba biedrus J.Silovu un S.Rudzīti ar rezultātu 13:2. Šajā pusfināla spēlē, kura ieilga vairāk nekā stundu ilga, šoreiz uzvarēja Warriors komanda, tiekot sacensību finālā. Otrajā “playoff” zarā sacensību topošie čempioni no Ventspils- A.Padrevics, R.Blumbergs ceturtdaļfinālā ar rezultātu 13:8 pārspēja SK Petanks Ērģeme divnieku- I.Zvirbulis, I.Ruņģis. Un pēdējā ceturtdaļfinālā BSK Boule divnieks (V.Frēlihs, E.Lejnieks) pārspēja Lapmežciema Vikingi divnieku D.Neilands, J.Neilands ar rezultātu 13:6. Sīvā pusfināla cīņā starp BSK Boule komandu un Ventspils komandu, ar rezultātu 13:10 uzvarēja Ventspils divnieks. Spēlē par trešo vietu jau pieminētā Rīgas Petankas komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 13:3, izcīnot bronzas medaļas, bet BSK Boule komandai šoreiz 4. vieta. Finālā ar rezultātu 13:8 pārāki bija Ventspils spēlētāji, JRFPC Upesciema Warriors divniekam sacensības noslēdzot otrajā vietā.

Paldies spēlētājiem, sacensību tiesnesei Ļ.Izotkinai un organizatoriem, kuri nenobijās no iespējamajiem sliktajiem laikapstākļiem un sacensības tika novadītas un nospēlētas līdz beigām.