Brīnišķīgos laika apstākļos Lucavsalas sarežģītajos laukumos notika Latvijas čempionāta pirmais posms vīriešu un sieviešu trijnieku komandām. Desmit gadu laikā šis bija Latvijas čempionātu lielākais turnīrs šajā disciplīnā, kas pulcēja 16 vīriešu un 12 sieviešu komandas. Turnīrā piedalījās dažādu pilsētu 88 spēlētāji un spēlētājas.
Šogad komandas pirmajā etapā cīnījās par iekļūšanu pirmajā četriniekā, lai finālturnīrā turpinātu cīņu par medaļām. Katra komanda spēlēja septiņas spēles, dažas no tām dažādu apstākļu dēļ nevarēja ierasties labākajā sastāvā, taču tas nemazināja spēļu spriedzi un vēlēšanos spēlēt precīzi, atbildīgi.
Lai arī vīriešu konkurencē divi trijnieki pirms pēdējās kārtas bija nodrošinājuši vietu nākamajā posmā, uz atlikušajām divām vietām pretendēja četras komandas. Pēc septītās spēles rezultātiem, finālčetriniekā 13. jūlijā Upesciemā spēlēs Ventspils (Raido, Nauris, Andris), Boule 2019 (Ivars, Vilnis, Sandis), un viņiem pievienojās Ērģeme 1 (Imants, Dainis, Mārtiņš), Warriors 2 (Vladimirs, Mārtiņš, Igors).
Sieviešu trijnieku sacensībās, izcīnot sešas uzvaras, stabilākās un precīzākās bija Upesciema Mig spēlētājas Ginta, Laura, Jekaterina un Warriors 2 komanda Jeļena, Gaļina, Anna. Trešo vietu ar piecām uzvarām izcīnīja Ventspils 2 – Aida, Eva, Inga. Ar četrām uzvarām finālturnīru sasniedza arī komanda Boule ar Agitu, Veltu, Ieviņu sastāvā.

Ivars Dzenītis
SK “Boule”