24. jūlijā norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem vienspēlēs, trijniekos un TIR. Upesciemā notiekošajās sacensībās piedalījās 15 jaunieši (vienspēlēs), 4 trijnieku komandas un 10 jaunieši piedalījās arī TIR.
Vienspēlēs par čempionu kļuva Ando Paļeļunas no JRFPC Upesciema Warriors, otrajā vietā – Bruno Paļeļunas, arī no JRFPC Upesciema Warriors, un trešajā vietā – Karolīna Akmene no Rīgas Petankas, kura spēlē par trešo vietu uzvarēja vēl vienu JRFPC Upesciema Warriors jaunieti – Martu Franci.
Trijniekos par uzvarētājiem kļuva spēcīgā “Warriors” komanda – Ando Paļeļunas, Bruno Paļeļunas, Marta France. Otrajā vietā JRFPC Upesciema Warriors komanda “Warriors 2” – Edgars Medenieks, Markuss Bērziņš, Aleksejs Ļipatovs un Lukass Serbins. Trešajā vietā – trīs klubu apvienotā komanda (RP/IK DOKS/Warriors) – Karolīna Akmene, Rebeka Strādere, Rihards Aļeksējevs.
TIR par sacensību uzvarētāju kļuva Aleksejs Ļipatovs (JRFPC Upesciema Warriors) ar 14 punktiem, otrajā vietā Ando Paļeļunas (JRFPC Upesciema Warriors) ar 11 punktiem, kuram arī dienas labākais rezultāts – 22 punkti (pusfinālā). Dalītajā trešajā vietā – Bruno Paļeļunas un Edgars Medenieks (abi no JRFPC Upesciema Warriors).
Paldies JRFPC Upesciema Warriors klubam par izcilu sacensību organizēšanu un visiem pārējiem, kuri atbalstīja jauniešus un deva iespēju šīm sacensībām norisināties raiti un bez starpgadījumiem.

REZULTĀTI

Ļubova Izotkina
(galvenais tiesnesis)