31. augustā Ventspils Piedzīvojumu parkā tika izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas sieviešu dubultspēlēs.
Latvijas čempionātam bija pieteiktas 16 pāru komandas no sporta klubiem «Boule», JRFPC “Upesciema Warriors”, “Petanks Ērģeme”, «Rīgas petanka», «Upesciems» un Ventspils kērlinga kluba.
Sākotnēji komandas aizvadīja piecas spēles pēc Šveices sistēmas, pēc kuru rezultātiem labākās astoņas finālturnīra trīs spēlēs cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām, bet pārējās astoņas – par 9.-16. vietu. Cīņas aizritēja pārsvarā sīvā un līdzvērtīgā konkurencē, par ko liecināja arī izspēļu garums, lielākajā daļā spēļu sasniedzot noteikto laika limitu – 55 minūtes un vēl divas kašonetu izspēles, izvēršot sacensības vasarīgi karstajā dienā vairāk kā desmit stundu garumā.
Par sacensību uzvarētājām un jaunajām Latvijas čempionēm kļuva Dace Ida un Jekaterina Soika (sporta kluba «Upesciems» otrā komanda), kuras pusfināla spēlē pārspēja sava kluba biedrenes un līdzšinējās čempiones dubultspēlēs Lauru Miglāni un Gintu Miglāni, bet sīvā finālspēlē ar viena punkta pārsvaru spēja uzvarēt Upesciema Warriors kluba pirmo komandu – Mariju Elizabeti Silovu un Gaļinu Sosņinu, kam pelnītas sudraba medaļas. Cīņā par bronzas medaļām, kur sacentās Ventspils kērlinga kluba komanda Agita Puriņa un Aija Rudzīte pret Lauru Miglāni un Gintu Miglāni, uzvarēja eksčempiones.

Inga Apmane,
Ventspils kērlinga kluba prezidente