Ventspils kērlinga kluba petankistes Inga Apmane, Silva Vensberga, Kristīne Vilka un Eva Martinsone pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā petankā sieviešu trijnieku komandām un TIR, kas šajā nedēļā – no 11.jūlija līdz 14.jūlijam notiks Santa Susannā, Spānijā.
Ventspilnieces I.Apmane, S.Vensberga un K.Vilka pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja Latvijas čempionu godu sieviešu komandu konkurencē, kas šajā gadā deva tiesības startēt Eiropas čempionātā. TIR jeb precizitātes metienu sacensībās Latviju pārstāvēs Eiropas un pasaules čempionātos pieredzējusī Eva Martinsone, kas būs arī komandas rezerviste trijnieku sacensībās. Izlasi vadīt uzticēts Ventspils kērlinga kluba biedram Raido Blumbergam, kurš pats vēl nesen ar labiem panākumiem atgriezās no Eiropas čempionāta Šveicē vīriešu konkurencē. Eiropas čempionātā piedalīsies 27 valstu komandas.
Čempionāts aizsāksies ceturtdien ar sacensībām precizitātes metienos, piektdien komandas aizvadīs piecas Šveices sistēmas spēles, pēc kuru rezultātiem sestdien un svētdien labākās 16 komandas turpinās cīņu par godalgotām vietām izslēgšanas spēļu finālturnīrā, bet pārējās sacentīsies par Nāciju kausu.
Informācija par čempionāta norisi pieejama Eiropas petankas konfederācijas mājaslapā čempionāta mājaslapā www.cep-petanque.com/championships.html#Triples un Facebook kontā www.facebook.com/EuropeanPetanque, kā arī Latvijas izlases startiem varēs sekot līdzi Latvijas petanka sporta Federācijas kontā www.facebook.com/petanquelv
Latvijas izlases startu Pasaules čempionātā atbalsta Latvijas petanka sporta Federācija un Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ventspils kērlinga klubs
Turpmākai informācijai:
Inga Apmane,
VKK prezidente
Tālr. 26556087

Latvijas izlase pirms 2024. gada Eiropas čempionāta sieviešu trijniekiem un TIR