Karstums, ap 30 grādu, bezvējš un skaidras debesis – tādi laika apstākļi bija Upesciema stadionā Latvijas čempionāta jaukto dubultspēļu laikā (15. augustā). 32 pāri uzsāka svelmainās dienas maratonu, lai astoņu spēļu garumā noteiktu labākos šajā disciplīnā.
Priekšsacīkstes bez zaudējumiem prata aizvadīt tikai viens pāris – Agita un Egils Lejnieki, taču turpmāko ceļu uz medaļām viņiem negaidīti aizšķērsoja SK Upesciema pārstāvji Anda Melkeršone un Dainis Kalniņš, dramatiskā spēlē uzvarot ceturtdaļfinālā ar 9:8. Turpmāk izslēgšanas spēļu gaitā lielu pārsteigumu vairs nebija un čempionu godā tika Lilita Ābelīte un Edgars Silovs no Upesciema Warriors kluba, finālā pārspējot Ventspils kērlinga kluba pārstāvjus Ingu Apmani (trešais sudrabs šogad Latvijas čempionātos) un Juri Keišu ar 13:5. Bronzu izcīnīja Ērģemes spēlētāji Ginta Miglāne un Jānis Skrastiņš.
Tā kā pēc priekšsacīkstēm pa 3 uzvarām bija komandām no 7. līdz 16. vietai, sacensību galvenajam tiesnesim Kristapam Stepiņam nācās aicināt talkā “veco draugu Buholcu”, kurš arī noteica, kuras komandas tiek pirmajā astotniekā, bet kuras nē.

REZULTĀTI

Sagatavoja: SK Upesciems