8.augustā Ventspils piedzīvojumu parka petanka laukumos norisinājās Latvijas čempionāts petankā sieviešu divnieku disciplīnā.

Turnīrā piedalījās 16 komandas no klubiem Upesciems, Boule, Ventspils kērlinga klubs, Upesciema Warriors un Rīgas petanka. Sacensībās startēja trīs debitantes – Maira Miglāne (Upesciema Warriors), Līga Millere (Upesciems) un Tīna Znamenska (Rīgas petanka). Novēlam neapstāties un veiksmi turpmākajos startos!

Laikapstākļi pārsteidza čempionāta dalībnieces ar pamatīgām lietusgāzēm visas dienas garumā pretēji sinoptiķu solītajam saulainajam un karstajam laikam ar īslaicīgu lietu. Pateicība sacensību galvenajam tiesnesim Viesturam Grosbārdim par korekto, profesionālo tiesāšanu un spēļu pārtraukšanu īpaši spēcīgu lietusgāžu un zibeņošanas laikā.

Uzvarētāja titulu izcīnīja Upesciema Warriors – Gaļina Sosņina un Natālija Lele, uzvarot visās čempionāta spēlēs, sudraba godalga – Ventspils kērlinga kluba spēlētājām Ingai Apmanei un Martai Kozindai, bronza – Agitai Lejniecei un Ieviņai Dzenītei no SK Boule.