28. augustā Upesciema stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vīriešu vienspēlēs A līgai. A līgā piedalās 24 iepriekšējās sezonas labākie vīriešu vienspēļu spēlētāji. Laikapstākļi šoreiz spēlētājus nelutināja un visas dienas garumā lija neliels lietus, uz laukumiem paradījās peļķes, kas nedaudz traucēja sacensību dalībniekiem.
Pēc piecām Šveices sistēmas izspēles kārtām ceturtdaļfinālā satikās pagājušā gada abi finālisti – Raido Blumbergs (Ventspils kērlinga klubs) un Edgars Silovs (Upesciema Warriors).Šoreiz aizraujošā cīņā ar rezultātu 11:10 pārāks bija Edgars Silovs. Cits ventspilnieks – Andris Padrevics pārspēja SK Upesciems spēlētāju Dzintaru Seili 13:7. Vēl viens Warriors spēlētājs Dāvids Lindbergs prata apspēlēt Gintu Mistri no Rīgas Petankas (13:6), Gints Mistris bija vienīgais spēlētājs, kurš šajās sacensībās uzvarēja topošo čempionu Edgaru Silovu. Sīva cīņa izvērtās ceturtajā ceturtdaļfinālā, kur Vilnis Frēlihs no BSK Boule ar rezultātu 12:10 uzvarēja vēl vienu Warriors spēlētāju – Mārtiņu Jirgensonu, kurš bija vienīgais spēlētājs, kurš iekļuva TOP 8 no tiem spēlētājiem, kuri pagājušogad kvalificējās no B līgas uz A līgu.
Abas pusfināla spēles beidzās ar identisku rezultātu – 13:5, E.Silovam apspēlējot V.Frēlihu un A.Padrevicam apspēlējot D.Lindbergu. Finālā ar rezultātu 13:8 E.Silovs uzvarēja A.Padrevicu, bet ļoti aizraujošā un saspringtā spēlē par trešo vietu, kur uzvarētājs nebija skaidrs līdz pēdējai izmestai bumbai, otro gadu pēc kārtas bronzas medaļu ieguva Vilnis Frēlihs, 13:12 pret Dāvidu Lindbergu.

Sacensību sekretārs
Kristaps Stepiņš

REZULTĀTI