Pagājušās nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā notika Latvijas čempionāts petankā vīriešu dubultspēlēs, kur piedalījās divdesmit divas komandas no deviņiem Latvijas sporta klubiem.
Atbilstoši sacensību nolikumam, sākotnēji tika aizvadītas četras spēles pēc Šveices sistēmas, pēc kuru rezultātiem labākie sešpadsmit pāri cīnījās par medaļām finālturnīra (play-off) četrās spēlēs, bet pārējie turpināja sacensību par iespējami labākām vietām čempionātā. Aukstā, vējainā, bet tomēr saulainā 28.maija sestdiena Ventspilī izvērtās gan laika ziņā gara, gan spēles ziņā pietiekami grūta.
Līdzšinējie divkārtējie Latvijas čempioni dubultspēlēs – Ventspils kērlinga kluba petankisti Andris Padrevics un Raido Blumbergs, aizvadījuši labu spēļu dienu, izcīnīja tiesības cīnīties finālā par zelta medaļām ar sporta kluba JRFPC Upesciema Warriors spēlētājiem Edgaru Silovu un Artūru Akmentiņu. Tomēr Andrim Padrevicam un Raido Blumbergam šoreiz mājās neizdevās izcīnīt trešo titulu un nācās samierināties ar sudraba medaļām, finālā šajā dienā otro reizi piekāpjoties Edgaram Silovam un Arturam Akmentiņam, kuri sestdien parādīja izcilu sniegumu, pārliecinoši uzvarot visās spēlēs.
Bronzas medaļas izcīnīja Upesciema Warriors vīri Vladimirs Belijs un Dāvids Lindbergs, kuri līdzvērtīgā cīņā uzveica sava kluba biedrus Vladislavu Djominu un Mārtiņu Jirgensonu.

Ventspils kērlinga klubs