29. augustā Lapmežciema laukumos, jūras krastā tika noskaidroti vīriešu B līgas šīs sezonas labākie spēlētāji un tie astoņi, kuri nākamgad ieguva tiesības piedalīties A līgas sacensībās.
Pēc piecām aizvadītām kārtām, pēc Šveices sistēmas izspēles, vietu A līgā garantēja L.Seļickis, I.Markovs, J.Neilands, A.Zīriņš, A.Paļeļunas, V.Jurēvics, K.Stepiņš, E.Austrums. Bet ar to sacensības nebeidzās, jo spēlētājiem bija svarīgi izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu, kas nozīmētu nākamgad iegūt pirmajā kārtā pretinieku, kurš A līgā bija zemāk. Par sacensību uzvarētāju kļuva mājinieks L.Seļickis, kurš ar rezultātu 13:5 pārspēja I.Markovu. Spēlē par trešo vietu arī spēcīgāks izradījās vietējais spēlētājs – J.Neilands pārspēja A.Zīriņu ar rezultātu 13:7. Svarīgi arī bija cīnīties par devīto vietu un citām, jo atkarībā no nākamā gada Latvijas čempionāta nolikuma, arī šiem spēlētājiem ir iespēja pacelties uz A līgu.
Paldies organizatoriem – Rīgas Petankai un Lapmežciema Vikingiem, par ļoti labi noorganizētām sacensībām, sagādājot spēlētājiem, tiesnesim, sekretariātam visu nepieciešamo, lai sacensības noritētu raiti.

Sacensību sekretārs
Kristaps Stepiņš

REZULTĀTI