Pēc gada pārtraukuma, sakarā ar pandēmiju, bet drošos apstākļos no 02.12.2021 līdz 05.12.2021, Boulodrome Gilbert Louis, Saint Yrieix, Francijā, norisinājās Eiropas klubu kauss, kurā no Latvijas piedalījās JRFPC “UPESCIEMA WARRIORS”, kura sastāvā spēlēja Edgars Silovs, Juris Silovs, Artūrs Akmentiņš, Vladislavs Djomins, Jānis Lācis, Linas Budrikas, Lilita Ābelīte, Marija Elizabete Silova un Gints Greifs Getliņš. Daļai dalībnieku šīs bija pirmās tāda līmeņa sacensības, kur viņi, tāpat kā pieredzējušie spēlētāji, ieguva lielisku pieredzi.
Sacensību apstākļi bija pietiekami, lai spētu nodrošināt Covid-19 drošības noteikumus. Ar pietiekamo laukumu daudzumu spēlētājiem, lai arī telpās bija vēsi, kas atgādināja mūsu Latvijas iekštelpu laukumus, kas deva iespēju adaptēties apkārtējai videi.
Kopumā piedalījās 25 valstis, kuras tika sadalītas septiņās grupās, kur no katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvēji (savstarpējās spēlēs cīnījās par vietu sadalījumu grupā), turpināja spēles par galveno titulu, tikmēr pārējās komandas cīnījās par Nāciju Kausu. Mūsu komandai pēc izlozes grupā izlozēja turnīra favorītus- Beļģijas un Monako klubus. Pirmās spēles bija pret Beļģijas klubu, kur spēles noslēdzās ar rezultātu 7:24 par labu Beļģijas klubam. Nākamā spēle bija pret Monako klubu ar rezultātu 0:31 par labu Monako komandai. Pēc savstarpējām spēlēm, Latvijas komanda ieņēma trešo vietu, kas nozīmēja spēļu turpināšanu Nāciju Kausa grupā.
Izslēgšanas spēles 1. kārtā Latvijas komanda ar rezultātu 28:3 uzvarēja Velsas klubu, turpinot cīņu par Nāciju Kausu. Nākamajā kārtā, mūsu spēlētājiem bija jāspēlē pret Polijas klubu, kur ar rezultātu 4:17 piekāpās pretiniekiem, tādējādi noslēdzot šo Eiropas čempionātu. JRFPC “UPESCIEMA WARRIORS” kopvērtējumā palika 5.-8. vietā Nāciju Kausa grupā, aiz sevis atstājot klubus no Ukrainas, Ungārijas, Velsas, Slovākijas, Lietuvas, Austrijas, Īrijas.
Par čempioniem kļuva Francijas klubs Frejus International Petanque, kura sastāvā ir pieredzējuši spēlētāji, Eiropas un Pasaules čempionātu uzvarētāji un dalībnieki. Finālā viņiem pretī bija Monako klubs, kura spēlētāji tāpat kā Francijas klubā bija ar pieredzi bagātiem spēlētājiem. Fināls bija neparedzams līdz pēdējām spēlēm, jo vienspēles bija nospēlētas 3:3, dubultspēles bija 2:1 par labu Monako klubam un trijnieki bija noslēdzošās spēles, kuras bija svarīgi uzvarēt Francijas komandai, lai kļūtu par čempioniem. Rezultātā ar 19:12 Francijas klubs FIP izcīnīja uzvaru. Nāciju Kausā Polijas klubs ar rezultātu 19:2 uzvarēja Čehijas klubu.

REZULTĀTI

JRFPC Upesciema Warriors klubs