Uzvarot Latvijas 2018. g. čempionātu trijniekos petankā, Katja, Laura un Ginta izcīnīja ceļazīmi uz Eiropas čempionātu sievietēm, kas no 27. līdz 30. septembrim noritēja Francijas pilsētā Palavas Les Flots – skaistā, ar flamingo, jūru, zivīm ieskautā Provansas provinces pilsētā.
Komandas sastāvā attaisnojošu iemeslu dēļ tika nomainīta Laura, un viņas vietā spēlēja Eva no Ventspils kluba.
Komanda savu sniegumu vērtē ļoti labi, sasniegta 21.-24. vieta, kas ir augstākais sasniegums sieviešu trijnieku komandām.
Spēles:
Andora – Latvija 10:9 – kļūda komunikācijā, domājām, ka izspēlējam pēdējo kašoneti, esam vadībā, bet izrādās, ka vēl viena spēle, rezultāts par labu mums, bet Andorai vienīgais karo par visu maču pielika treknu punktu.
Latvija – Norvēģija 13:11 – veiksmīga spēle Gintai, izsists kašonets, mums uz rokām četras bumbas, pie bezcerīgas situācijas “pavilkts” kašonets uz laukuma daļu, kur atrodas mūsu bumbas – uzvara!!!
Latvija – Džersija 13:5 – bijām stiprākas! Šaujam abas ar Katju, Eva sāk.
Dānija – Latvija 13:7 – cīnījāmies godam, taču Dānija stipra. Spēles laikā secinājām, ka Dānijas komandai nepatīk 9 – 10 m distance, – tad arī guvām punktus.
Ukraina – Latvija 13:7 – Ukrainas meitenes paliek arvien stiprākas, treneris no Francijas! Mums negāja, dāvinājām visu laiku savu nopelnīto!
Turpinām cīņu par Nācijas kausu!
Latvija – Luksemburga 13:8 – Ginta šauj kā no ložmetēja, tikai viena kļūda un trenera Klausa uzslava, Eva pieliek, Katja palīdz, malači esam!
Norvēģija – Latvija 13:9 – smaga mums cīņa, Norvēģija revanšējas par zaudējumu priekšsacīkstēs.
Latvija – Slovākija 13:4 – visas trīs parādījām komandas spēli!
Un tad pati svarīgākā, diemžēl……. Zaudējām, un tālāk cīņu par Nāciju kausu neturpinām
Monako – Latvija 13:4
Lai gan esam Monako vinnējušas ar 13:11 Eiropas čempionātā Gentē. Tātad 4 uzvaras un 6 zaudējumi. Bet ir pārliecība, ka varam vēl labāk!

Čempionāta skaisto vietu un diezgan labo organizāciju nomelnoja pārvilktā melnā strīpa visam, kur spērām kāju. Dārgās avio biļetes, organizatoru piedāvātā viesnīca “nekurienē” pie cementa rūpnīcas, 50 EUR dienā no cilvēka, visu dienu jau hallē pavadījām, ja gribējām paņemt banānu vai jogurtu līdzi, tas mums tika atņemts un tikām nolamātas. Avio operatora pārdotās biļetes Marseļa-Londona Gatwick-Stansted-Rīga, bija jābūt Betmenam, lai paspētu. Katja, Dace, Ginta ir ātrvilciens 100 EUR utt. Mēs paspējām, bet Evai bija tiešais reiss un viņa lidmašīnas kavēšanās dēļ nokavēja mājupceļa lidmašīnu, jāpērk jauna biļete un Londonas lidostā jāpavada burvīga nakts!
Paldies par atbalstu LPSF, SK Upesciems, Carnikavas un Ventspils pašvaldībām!!!
Pārējo visu, kas mīnusos, atpelnīsim.
Paldies manai foršajai komandai Dacei/ komandas boss/, Evai, Katjai, Laurai/ uzmundrinājums no mājām bija tik liels, ka spiedās cauri arēnas sienām.

Ginta