2.jūnijā Ērģemē norisinājās Latvijas petanka čempionāta vīriešu un sieviešu divniekiem 2.posms.
Sacensībām bija kvalificējušās 1.posma labākās 12 dāmu un 20 kungu komandas, kuras savā starpā sadalīja izšķirošos punktus Latvijas divnieku čempionāta kopvērtējumā.
Dāmām vislabāk Ērģemes laukumos iejutās un 1.vietu 2.posmā izcīnīja Ginta Miglāne un Laura Miglāne no SK Upesciems, aiz sevis 2.vietā atstājot Ieviņu Dzenīti un Agitu Lejnieci no SK Boule, bet 3.vietā Ventspils pārstāves Agita Puriņa un Aija Rudzīte.
Kungu konkurencē 2.posmā uzvarēja Juris Keišs un Māris Miglāns no SK Upesciems, 2.vietā Kristaps Stepiņš un Edgars Silovs no Upesciema Warriors, bet 3.vietā Raido Blumbergs un Nauris Bogdanovičs no Ventspils.
Kopvērtējumā Latvijas čempionātā dubultspēlēs sievietēm zelta medaļas izcīnīja Laura Miglāne un Ginta Miglāne no SK Upesciems, sudrabs Marijai Elizabetei Silovai un Lilitai Ābelītei no Upesciema Warriors, bet bronza Ingai Apmanei un Martai Kozindai no Ventspils.
Vīriešu konkurencē zelta medaļas Kristapam Stepiņam un Edgaram Silovam no Upesciema Warriors, sudrabs Jurim Keišam un Mārim Miglānam no SK Upesciems, bet bronza Raido Blumbergam un Naurim Bogdanovičam no Ventspils.

Mārcis Krams

SIEVIEŠU REZULTĀTI
VĪRIEŠU REZULTĀTI