No 1.-3. novembrim Bangkokā Taizemē notika 15. Pasaules čempionāts junioru komandām. Turnīrā piedalījās 34 komandas un otro reizi arī Latvija, kuras sastāvā mūsu labākie juniori – Marija Elizabete Silova no Upesciema Warriors, salaspilietis Sandis Dzenītis un rīdzinieks Kristaps Stepiņš no SK Boule. Priekšsacīkstēs katra komanda nospēlēja piecas spēles, lai noskaidrotu, kuri tālāk cīnīsies par pasaules čempiona titulu vai Nāciju kausu. Sākam pret Poliju. Pirmajā izspēlē izvirzījāmies vadībā 5:0 un domājām, ka būs viegla uzvara, taču poļi saņēmās un pēc sešām izspēlēm 5:11. Mainot mūsu komandas taktiku, nākošās izspēles saspringtā cīņā izdevās uzvarēt un ar 13:11 izcīnīta pirmā uzvara Latvijas junioriem pasaules čempionātos. Otrā spēle pret Laosu. Pretinieks mūs pārsteidza ar tehniski pareiziem, precīziem metieniem un tikai vienā izspēlē ar Sanda pēdējo metienu gūstam punktu – zaudējums 1:13. Trešā spēle pret Nīderlandi. Lai arī sākumā pie rezultāta 3:5 izskatījās cerīgi un Kristaps vairākkārt labi piemeta bumbas, tomēr turpmākās izspēlēs punktus gūt neizdevās un zaudējām 3:13. Ceturtā spēle pret Zviedriju ritēja ļoti sīvi un ilga 1h 10min. 13 izspēlēs Marija vairākas reizes bloķēja pretinieku bumbas, Sandis un Kristaps veiksmīgi izsita, taču zviedri ar pēdējiem metieniem panāca sev labvēlīgu rezultātu un sāpīgs zaudējums 7:13. Piekto spēli pret Indiju sākām veiksmīgi un izvirzījāmies vadībā 9:6. Seko viena pavirša izspēle un rezultāts jau pavisam nelāgs 9:11. Nervu spriedze, koncentrēšanās un precizitāte labāka Latvijas spēlētājiem un izcīnīta grūta uzvara 13:11.

Pēc piecām kārtām esam 26. vietā un pirmajā izslēgšanas spēlē jāspēlē pret spēcīgo un korekto Taivānu (Chinese Taipei). Sākums līdzīgs 3:3 un tad taivānieši, vairākkārt precīzi izsitot mūsu potenciālos punktus un precīzi piemetot, uzvar nākošās izspēles un Latvijai zaudējums 4:13. Taivānas komanda, spēlējot tālāk Nāciju Kausa finālā, uzvarēja Angliju. Par pasaules čempioniem kļuva Francija, lielajā finālā ar 13: 7 uzvarot Madagaskaru.
Individuālās precizitātes metienos (TIR) par pasaules čempionu kļuva madagaskarietis J. Ratianarison, kurš sasniedza turnīrā labāko rezultātu 52 punktus. Lielā spriedze un atbildība Sandim neļāva sasniegt augstvērtīgu rezultātu, lai arī izdevās apsteigt Turcijas un Indijas sportistus.
Latvijas izlase sešās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, kopā guva 41 punktu, gūstot tos katrā spēlē un kopvērtējumā ar Austrāliju, Turciju, Nepālu, Kanādu, Ķīnu, Poliju, Japānu dalīja 25.-32. vietu.