1. augustā Rīgā, Teikas laukumos norisinājās Latvijas čempionāts veterānu trijniekiem. Sacensībām bija pieteiktas 8 trijnieku komandas, starp kurām tikai divas bija veidotas no spēlētājiem sava kluba ietvaros. Pārējās izmantoja 2020. gada nolikuma priekšrocības, veidojot komandas no dažādiem klubiem.
Komandas izspēlēja apļa turnīra 7 spēles, tiekoties katram ar katru. Jau pēc 4 spēlēm ar 4 uzvarām līderos izvirzījās Agita, Egils, Dzintars, kuriem ar 3 uzvarām sekoja Inga, Māris, Alvis.
Savukārt pirms pēdējās kārtas līderi savu pārsvaru bija jau nostiprinājuši ar 6 uzvarām un čempiona titula ieguvēji bija noskaidroti. Līdz ar to pēdējā kārtā izšķīrās 2. un 3. vietas ieguvēji.
Pirmajā vietā šoreiz SK Boule un SK Upesciems jauktā komanda – Agita Lejniece, Egils Lejnieks un Dzintars Seilis. Vienlaikus ar čempiona titulu komanda izcīnīja arī tiesības nākamgad pārstāvēt valsti Eiropas čempionātā veterāniem. Otrajā vietā trīs dažādu klubu jauktā komanda – Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs), Māris Rikšs (SK Boule) un Alvis Zīriņš (SK Upesciems). Trešajā vietā Ginta Miglāne (SK Petanks Ērģeme), Māris Miglāns (SK Upesciems) un Aividss Švarcs (Rīgas Petanka). Lai arī sacensības bija ilgas, tās bija ļoti aizraujošas un daudzi no spēļu iznākumiem nebija paredzami.

Kristaps Stepiņš (LPSF Ģenerālsekretārs)
Ieviņa Dzenīte (BSK Boule valdes locekle)

REZULTĀTI