8.03.14 10:00 - 8.03.14 18:00
Tallina, Uus-Sadama 19-9, Tallina
Pieteiktās komandas
1. Виктор Анухин, Дмитрий Бобов, Андрей Уткин (RUS)
2. Евгений Осокин, Дмитрий Жилин, Настя Яковлева (RUS)
3. Mika Metsä-Eerola, Anssi Viinikainen, Iivo Paaso (FIN)
4. Team Ahma – Jyrki Salo, Jari Eronen, xxx (FIN)
5. Patrick Neuville, Charly Dubois, Linas Budrikas (BE+LT)
6. TPQ – Alpo Ahonen, Eeva-Liisa Perttula, Tuula Hallikainen (FIN)
7. Eero Ravantti, Minna Jokinen, Sanna Koski ja Matti Lehtimäki (FIN)
8. Стас Ницинский, Виталий Ливман, Игорь Костин (RUS)
9. Taru Saarela, Pirjo Saarela ja Sirkka Laine (FIN)
10. Tarmo Sipilä, xxx, xxx (FIN)
11. Tapani Kalmi, Zhanna Sarkisova, Elena Baykova (FIN+RUS)
12. Irina Pavlova, Maria Volchek, xxx (RUS)
13. Kari Randell, Ville Vartiainen, xxx (FIN)
14. Marius Wang, Krister Jansson, Andero Kelu (NOR+EST)
15. Дмитрий Тихонов, Александр Агапов, Дмитрий Стрельчук (RUS)
16. Aida Petersone, Eva Martinsone, Indrek Eglit (LV+EST)
17. Marko Jakonen, Samuli Kankkunen, Arttu Poikolainen (FIN)
18. Jaanus Kasper, Margo Peebo, Marko Ode (EST)
19. Varje Reede, Toomas Reede, Maive Sein (EST)
20. Aivar Sein, Silver Kingissepp, Margus Limberg (EST)
21. Veiko Proos, Martin Mänd, Meelis Münt (EST)
22. MIG – Ginta Miglane, Laura, Gatis, Māris (LV)
23. Ivar Viljaste, Ülo Piik, Aarne Välja (EST)
24. Upesciems – Denijs Kuzma, Dzintars Seilis, Anita Goļcova (LV)
25. Eve Oidsalu, Hardo Sokk, xxx (EST)
26. Marek Kolk, xxx, xxx (EST)
27. BIDLO- Rolandas Kukcinavicius, Vytas Jurgaitis, Arvydas Sabalis (LT)
28. Margus Strööm, Janek Kiisk, xxx (EST)
29. Juri Markovski, xxx, xxx (BLR)
Vairāk par dalību turnīrā šeit
Kalendārs
- LČ sieviešu dubultspēles
- 17.08.24 10:00 - 19:00
- Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ventspils
- Warriors Cup
- 24.08.24 00:00 - 23:59
- Upesciema stadions, Upesciems
- Warriors Cup
- 25.08.24 00:00 - 23:59
- Upesciema stadions, Upesciems
- Baltic Sea Clubs Cup
- 31.08.24 00:00 - 23:59
- Upesciema stadions, Upesciems
- Baltic Sea Clubs Cup
- 1.09.24 00:00 - 23:59
- Upesciema stadions, Upesciems
- Latvijas klubu kausa izcīņa
- 7.09.24 00:00 - 23:59
- Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ventspils
- Latvijas klubu kausa izcīņa
- 8.09.24 00:00 - 23:59
- Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ventspils
- ZELTA BUMBA 2024
- 21.09.24 10:00 - 19:00
- Lucavsalas petanka laukumi, Rīga
- EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
- 3.10.24 00:00 - 23:59
- Isla Cristina (Spānija), Isla Cristina
- EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
- 4.10.24 00:00 - 23:59
- Isla Cristina (Spānija), Isla Cristina
- LČ sieviešu dubultspēles