Latvijas petanka sporta federācija
<< marts 2024 >> | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pir | Otr | Tre | Cet | Pie | Ses | Sve |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Tuvākie notikumi:
- 13.04.24 00:00 - 13.04.24 23:59
CEP 25th European Congress
Belvaux (Luksemburga), , - 11.05.24 10:00 - 11.05.24 19:00
LČ vīriešu vienspēles
, , - 18.05.24 10:00 - 18.05.24 19:00
LČ trijnieku jauktās spēles
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 25.05.24 10:00 - 25.05.24 19:00
LČ TIR
SK SBC Riga petanka laukumi, Rīgas iela 54, Salaspils - 1.06.24 00:00 - 1.06.24 23:59
Kaunas Open
Kauņas atklātie petanka laukumi, , Kauņa - 2.06.24 00:00 - 2.06.24 23:59
Kaunas Open
Kauņas atklātie petanka laukumi, , Kauņa - 8.06.24 10:00 - 8.06.24 19:00
LČ sieviešu vienspēles
, , - 15.06.24 10:00 - 15.06.24 19:00
Jauniešu viespēles un trijnieki, veterānu trijnieki
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 19.06.24 00:00 - 19.06.24 23:59
EČ vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs
Martigny (Šveice), , Martigny - 20.06.24 00:00 - 20.06.24 23:59
EČ vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs
Martigny (Šveice), , Martigny - 21.06.24 00:00 - 21.06.24 23:59
EČ vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs
Martigny (Šveice), , Martigny - 22.06.24 00:00 - 22.06.24 23:59
EČ vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs
Martigny (Šveice), , Martigny - 23.06.24 00:00 - 23.06.24 23:59
EČ vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs
Martigny (Šveice), , Martigny - 29.06.24 10:00 - 29.06.24 19:00
LČ jauktās dubultspēles
Lucavsalas petanka laukumi, Lucavsala (GPS 56.9270 24.1219), Rīga - 6.07.24 10:00 - 6.07.24 19:00
LČ vīriešu dubultspēles
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 11.07.24 00:00 - 11.07.24 23:59
EČ sieviešu trijniekiem un TIR
Santa Susanna, Spānija, , Santa Susanna - 12.07.24 00:00 - 12.07.24 23:59
EČ sieviešu trijniekiem un TIR
Santa Susanna, Spānija, , Santa Susanna - 13.07.24 00:00 - 13.07.24 23:59
EČ sieviešu trijniekiem un TIR
Santa Susanna, Spānija, , Santa Susanna - 14.07.24 00:00 - 14.07.24 23:59
EČ sieviešu trijniekiem un TIR
Santa Susanna, Spānija, , Santa Susanna - 27.07.24 00:00 - 27.07.24 23:59
Ventspils kauss
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 28.07.24 00:00 - 28.07.24 23:59
Ventspils kauss
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 3.08.24 10:00 - 3.08.24 19:00
LČ vīriešu vienspēles (B līga)
SK SBC Riga petanka laukumi, Rīgas iela 54, Salaspils - 4.08.24 10:00 - 4.08.24 19:00
Latvijas klubu kauss (atlase)
SK SBC Riga petanka laukumi, Rīgas iela 54, Salaspils - 10.08.24 10:00 - 10.08.24 19:00
LČ sieviešu un vīriešu trijnieki (1. kārta)
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 11.08.24 10:00 - 11.08.24 19:00
LČ sieviešu un vīriešu trijnieki (2. kārta)
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 17.08.24 10:00 - 17.08.24 19:00
LČ sieviešu dubultspēles
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 24.08.24 00:00 - 24.08.24 23:59
Warriors Cup
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 25.08.24 00:00 - 25.08.24 23:59
Warriors Cup
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 31.08.24 00:00 - 31.08.24 23:59
Baltic Sea Clubs Cup
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 1.09.24 00:00 - 1.09.24 23:59
Baltic Sea Clubs Cup
Upesciema stadions, Skolas iela 11, Upesciems - 7.09.24 00:00 - 7.09.24 23:59
Latvijas klubu kausa izcīņa
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 8.09.24 00:00 - 8.09.24 23:59
Latvijas klubu kausa izcīņa
Piedzīvojumu parka petanka laukumi, Ganību iela 156, Ventspils - 3.10.24 00:00 - 3.10.24 23:59
EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
Isla Cristina (Spānija), , Isla Cristina - 4.10.24 00:00 - 4.10.24 23:59
EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
Isla Cristina (Spānija), , Isla Cristina - 5.10.24 00:00 - 5.10.24 23:59
EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
Isla Cristina (Spānija), , Isla Cristina - 6.10.24 00:00 - 6.10.24 23:59
EČ trijnieki un TIR (jaunieši (U17) un juniori (U23))
Isla Cristina (Spānija), , Isla Cristina - 12.10.24 00:00 - 12.10.24 23:59
Baltic Masters MIX
, , - 7.11.24 00:00 - 7.11.24 23:59
Eiropas klubu kauss
, , - 8.11.24 00:00 - 8.11.24 23:59
Eiropas klubu kauss
, , - 9.11.24 00:00 - 9.11.24 23:59
Eiropas klubu kauss
, , - 10.11.24 00:00 - 10.11.24 23:59
Eiropas klubu kauss
, , - 5.12.24 00:00 - 5.12.24 23:59
PČ vīriešu trijniekiem
Dijon (Francija), , Dijon - 6.12.24 00:00 - 6.12.24 23:59
PČ vīriešu trijniekiem
Dijon (Francija), , Dijon - 7.12.24 00:00 - 7.12.24 23:59
PČ vīriešu trijniekiem
Dijon (Francija), , Dijon - 8.12.24 00:00 - 8.12.24 23:59
PČ vīriešu trijniekiem
Dijon (Francija), , Dijon
Kalendārs