20. jūnijā garo Līgo brīvdienu ieskaņā Salaspils Industriālajos petanka laukumos Sporta klubs SBCRiga rīkoja atklātās sacensības petankā – INDUSTRIĀLAIS KAUSS 2026. Sacensībām tika pieteiktas 20 MIX trijnieku komandas. Siltajā jūnija sestdienā sacensībās piedalījās ļoti dažādi spēlētāji. Jaunākajam bija tikai 9 gadi, bet vispieredzējušākajam dalībniekam – jau 78. Tāpat sacensībās piedalījās viena komanda no Igaunijas (Narva) un viena komanda no Lietuvas (Kauņa). Protams, sportisko līmeni cēla Latvijas veterānu izlases dalība, kura uzsāka gatavošanos nākamā gada Eiropas čempionātam, un arī Latvijas junioru (U23) izlase, kura arī turpina gatavošanos Eiropas čempionātam, kas notiks šogad oktobrī Grieķijā.
Sacensības bija ļoti spraigas līdz pēdējai minūtei. Uzvarētājus gaidīja unikālas medaļas un industriālais kauss, ko speciāli sacensībām izgatavoja metālapstrādes meistari. Lai kā necenstos citas komandas, arī šogad uzvaras laurus plūca Latvijas veterānu izlase (Vilnis Frēlihs, Juris Keišs un Aividss Švarcs). Otrā vieta – SK Kangars komandai (Laura Neilande, Dens Neilands un Artūrs Akmentiņš), bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa JRFPC UPESCIEMA WARRIORS komanda (Anastasija Kuzņecova, Vladislavs Djomins un Mārtiņš Jirgensons).
Kopumā sacensības tika aizvadītas pozitīvā noskaņojumā, uz vietas gatavotās Vidusāzijas virtuves aromātisko smaržu iekļautas un ar atsvaidzināšanās iespējām pirts dīķa peldvietā.
Gaidīsim visus interesentus arī nākamajā gadā uz INDUSTRIĀLO KAUSU 2027.

Andis Paļeļunas
Sporta klubs “Sport Boules Club Riga”

Industriālais kauss 2026

Industriālais kauss 2026